​“Çıldır MYO Kariyer Günleri” Başladı.

09 Aralık 2022 Cuma

“Çıldır MYO Kariyer Günleri” kapsamında Çıldır Kaymakamı Sayın Muhammed Enes İpek ile; Kaymakamlık mesleğinin özellikleri, sorumlulukları ve gereklilikleri, kaymakamlık yetki ve görevleri, öğrencilik hayatı, kişisel kariyeri, yurtdışı deneyimleri ve mesleki hayatına dair kesitleri içeren, ayrıca öğrencilerimize çeşitli tavsiye ve önerilerin yer aldığı bir söyleşi düzenlendi.

Etkinliğe; İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Serhat ARLI, İlçe Emniyet Müdürü Komiser Halit Karahan, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü İsmail Baydar, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Merve Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürbüz Yıldız, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Muharrem Othan ile Çıldır Meslek Yüksekokulu’nda görevli akademik-idari personel ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Konuşmanın ardından soru-cevap şeklinde devam eden etkinlik, Çıldır Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Dr. Ömer Cenap Özdemir’in Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Mehmet Biber adına Kaymakam Sayın Muhammed Enes İpek’e teşekkür belgesi takdimiyle sona erdi.