Çıldır MYO Kariyer Günleri Kapsamında Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin DEMİRCİ ile Söyleşi Düzenlendi.

26 Mayıs 2022 Perşembe

“Çıldır MYO Kariyer Günleri” kapsamında Hukuk Bölümü Başkanı Öğr. Gör. Onur ÇELİK ve Adalet Programı akademisyenlerinin hazırlamış olduğu “Ticaret ve Sanayi Sektörleriyle İlgili Bilgi Aktarımı” konulu söyleşi etkinliği, Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin DEMİRCİ’nin katılımıyla gerçekleştirildi.

Etkinliğe Çıldır Meslek Yüksekokulu’nda görevli akademik-idari personel ve çok sayıda öğrenci katıldı. Etkinlik, Çıldır Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Ömer Cenap ÖZDEMİR’in açılış konuşmasıyla başladı. Hemen akabinde özgeçmişi ve kariyeri hakkında bilgiler verilen Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin DEMİRCİ etkinliğe katılanlara; kendi kariyeri, hayatına dair kısa kesitler içeren bilgileri, öğrencilik hayatı ve ticarete atılması, girişimcilik örnekleri hakkında bilgiler vererek öğrencilerimizle tavsiye ve önerilerini paylaştı.

Sayın DEMİRCİ’nin sunumunun ardından soru-cevap şeklinde devam eden etkinlik, Çıldır Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Ömer Cenap ÖZDEMİR’in Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Mehmet BİBER adına Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin DEMİRCİ’ye teşekkür belgesi takdimiyle sona erdi.

Üst düzey yöneticilerle öğrencilerimizin yüz yüze görüşme fırsatını da elde ettiği "Çıldır MYO Kariyer Günleri" etkinlikleri devam edecektir.