Çıldır Meslek Yüksekokulu'nda Devir Teslim Töreni.

11 Mart 2022 Cuma

Çıldır Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. İhsan KURTBAŞ görevini Öğr. Gör. Ömer Cenap ÖZDEMİR’e devretti.

Doç. Dr. İhsan KURTBAŞ: “Bir yıla yakın bir süredir yürütmekte olduğum Çıldır Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevimi, bugün itibariyle beraber çalıştığım Öğr. Gör. Ömer Cenap
ÖZDEMİR hocama devrediyorum. Akademik çalışmalarımın ve idari görevlerimin yoğunluğundan dolayı, bu yöndeki kararımı Sayın Rektörümüze ilettim ve kendileri anlayışla karşıladı. Şahsıma görevi tevdi ederek teveccühte bulunan ve ihtiyaç duyduğumuz her durumda desteklerini esirgemeyen Sayın Rektörümüze bu vesileyle bir kez daha teşekkürlerimi arz ediyorum.

Bunun yanı sıra Çıldır Kaymakamımız Fatih Bayram Bey ve Belediye Başkanımız Yakup Azizoğlu Bey başta olmak üzere, ilçemiz bürokratlarına ve halkına her türlü desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Her zaman, vatanımızın ve milletimizin âli menfaatlerini gözeterek aldığımız işi, en iyi şekilde yapmanın çabası ve gayreti içinde olduk. Bu minvalde bu bir bayrak yarışıdır.

Bundan sonra, bu bayrağı daha ilerilere taşımak üzere devralan, değerli çalışma arkadaşım, Öğr. Gör. Ömer Cenap
ÖZDEMİR
hocama yeni görevinde üstün başarılar diliyorum.” dedi.
 
Müdürlük görevini devralan Öğr. Gör. Ömer Cenap ÖZDEMİR: “10 yılı aşkın süredir görev yaptığım Çıldır Meslek Yüksekokulu’nda bugüne kadar yürüttüğüm "Yurt Müdürü, Bölüm Başkanı, Yüksekokul Sek.V., ve Müdür Yardımcısı" görevlerimin ardından, Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet BİBER'in takdir ve tensipleriyle Çıldır MYO Müdürü olarak atanmış bulunmaktayım.

Öncelikle beni bu göreve layık gören Sayın Rektörümüze teşekkür eder, saygılarımı sunarım. Üniversitemizin misyon ve vizyonu çerçevesinde yapacağımız çalışmalar ile öğrencilerimizin hayatlarına pozitif anlamda dokunarak, her zaman onların başarılarını artıracak faaliyetleri yapma gayreti içerisinde olacağız. Hayırlara vesile olması temennisiyle. Ayrıca Doç. Dr. İhsan KURTBAŞ hocamıza da yüksekokulumuza yaptığı katkılar ve emeklerinden dolayı teşekkür ederim." 
dedi.

Akademik ve idari personelimizin katılımıyla gerçekleşen devir teslim töreni karşılıklı çiçek takdimlerinin ardından son buldu.